New English File

Підручники серії New English File від одного з провідних британських видавництв Oxford University Press (абревіатура OUP) одними з найбільш вдалих, які коли-небудь видавалися. є одним з важливих структурних підрозділів Оксфордського університету, що сприяє досягненню мети університету - передовий досвід у галузі досліджень, науки і освіти, доступний в публікаціях у всьому світі.

Комплекти підручників містять в собі різноманітну інформацію. Посібник призначений для дорослих людей, яким необхідна английська мова для повсякденного спілкування і подорожей. Відеододаток допоможе більш наочно пояснити всі складнощі і залишити в пам'яті помітний відбиток. Вправи, тести, аудіо- та відео матеріал впливають на всі органи сприйняття інформації людини. Курс максимально полегшить процес запам'ятовування і використання отриманої інформації.

Всі підручники цієї серії дозволяють систематично опрацьовувати отримані навички, мають гарний словник (слова і фрази винесені в кінець підручника). Перевагою серії New English File стала система перехресних посилань і умовних позначень, що дозволяє легко орієнтуватися в посібнику.

До робочого зошита додається компакт-диск MultiROM. Він може бути використаний як аудіоматеріалу до вправ робочого зошита, а також містить відеофрагменти та вправи до занять, інтерактивні граматичні тести, словникову базу і вправи на вимову.

В New English File помірна кількість мовного матеріалу, але зате багато завдань на розвиток комунікативних навичок. Тренуємося слухати, розуміти, обговорювати, висловлювати свою думку/ставлення. До цього додається необхідна граматика і лексика. Читати-перекладати складні тексти, виписувати до них по 30-50 слів за урок, а потім вдома це вчити не потрібно, тут інший підхід.

Хочете вивчити англійську?
Зв'яжіться з менеджером турботи про клієнтів


Telegram +380502377000

Viber +3805023770000


харків англійска


КОНТАКТИ


telegram Telegram

viber Viber


skype Skype


whatsapp WhatsApp


mts +380502377000


kyivstar +380963218685


           

Английский в Харькове, Английский язык в Харькове, Курсы английского в Харькове, Курсы английского языка в Харькове, Курсы иностранных языков в Харькове, Разговорный английский в Харькове, Школа английского языка в Харькове, Лучшие курсы английского в Харькове