On-line тести рівня знання англійської мови

На нашому сайті Ви можете скласти тести:

1. ELEMENTARY TEST (початковий рівень)

2. PRE-INTERMEDIATE TEST

3. INTERMEDIATE TEST

4. UPPER-INTERMEDIATE TEST

У тесті потрібно вибрати один з варіантів у кожному з 40 питань. Ми дуже просимо Вас не відповідати навмання і не шукати відповідь в Інтернеті або де-небудь ще, окрім Вашої пам'яті! :) Якщо не знаєте правильної відповіді, краще залишити поле порожнім. Пам'ятайте - це не іспит і нас цікавить саме об'єктивний рівень знань. Тільки тоді Ви потрапите в групу відповідного рівня. Захочете в групу складніше або простіше - не питання, її можна буде змінити в будь-який момент, але на перше заняття найкраще приходити саме в групу свого рівня.

У вікні внизу сторінки буде показано кількість правильних відповідей і видані попередні рекомендації щодо того, з якого рівня Вам варто почати/продовжити вивчати англійську. У віконечку поруч з номером завдання з'являться (+), якщо відповідь правильна, або (-), якщо Ви помилились.

Також у Вас є можливість для об'єктивнішого підбору групи пройти розгорнутіший тест у нас в офісі пн-пт з 9-00 до 21-00 і сб-нд з 10-30 до 15-00 за адресою: Харків, вул. Римарська, 6 (2 поверх).


курси англійскої харків Business Language


ПИСАТИ


viber Viber


telegram Telegram

skype Skype


whatsapp WhatsApp


ДЗВОНИТИ


mts 050-237-70-00


kyivstar 096-321-86-85


             Английский в Харькове, Английский язык в Харькове, Курсы английского в Харькове, Курсы английского языка в Харькове, Курсы иностранных языков в Харькове, Разговорный английский в Харькове, Школа английского языка в Харькове, Лучшие курсы английского в Харькове