Корпоративна англійська у Харкові

Шановні керівники підприємств та HR-менеджери!

Для збереження конкурентоспроможності підприємства на ринку все більшого значення набуває кваліфікація Вашого персоналу. Важливою вимогою ринку стає знання англійської мови. Крім того, всіма провідними компаніями велика увага приділяється нематеріальному стимулюванню персоналу, одним з видів якого є корпоративна англійська. Організація навчання працівників в офісі стане одною з переваг Вашого підприємства.

Клуб іноземних мов «Business Language» відкритий для співпраці з підприємствами всіх форм власності, розташованими на території м.Харкова.

Корпоративне навчання англійській мові є профілюючою сферою нашої діяльності, що дозволяє забезпечувати максимально високу якість навчання Вашого персоналу. Завдяки досвіду в цій галузі ми гарантуємо результативність навчання. При роботі з корпоративними клієнтами ми завжди враховуємо специфіку діяльності підприємства - це необхідно для ефективного використання англійської мови у Вашій роботі. Крім того, ми ведемо постійний моніторінг успішності і результативності навчання студентів корпоративної англійської мови, таким чином, ми можемо коригувати програму згідно з вимогами кожної окремої групи.

З «Business Language» корпоративні курси англійської мови проходитимуть на території Вашої компанії. Співробітники будуть організовані в групи по 4-10 чоловік, їм не доведеться витрачати час на дорогу у збиток особистому і робочому часу. Стандартна тривалість заняття - півтори години.

Якщо Ви вирішили впровадити в роботу Вашого підприємства корпоративну англійську мову, будь ласка, ознайомтеся з нашою комерційною пропозицією та зразком договору. Ціна на корпоративне вивчення англійської мови узгоджується в кожному випадку індивідуально, і становить від 6000 грн/міс (8 занять з групою до 10 осіб). На кінцеву ціну впливають такі фактори, як: віддаленість Вашого підприємства від центру міста, кількість груп, довгостроковість співпраці і т.д. Оплата можлива як у готівковій, так і у безготівковій формах, до оплати також приймаються пластикові карти всіх платіжних систем.Інформація для співробітників всіх компаній Харкова

Английська на роботі – це економія часу, звична обстановка, кар'єрний ріст, успіх! Зберіть в себе на роботі групу з 4-10 осіб та, не витрачаючи час на дорогу, займайтеся з нашими кращими викладачами, у звичній обстановці у себе в офісі, за найкращою ціною в місті!

Із пропозиціями телефонуйте +38(050)237-70-00 +38(096)321-86-85. Домовимось!Хочете вивчити англійську?
Зв'яжіться з менеджером турботи про клієнтів


Telegram +380502377000

Viber +3805023770000


курси англійскої харків Business Language


КОНТАКТИ


telegram Telegram

viber Viber


skype Skype


whatsapp WhatsApp


mts +380502377000


kyivstar +380963218685


           

Английский в Харькове, Английский язык в Харькове, Курсы английского в Харькове, Курсы английского языка в Харькове, Курсы иностранных языков в Харькове, Разговорный английский в Харькове, Школа английского языка в Харькове, Лучшие курсы английского в Харькове