Наші ціни на курси англійської

Ми створили унікально якісні умови для своїх клієнтів, при цьому на наших заняттях Ви знаходитесь серед людей спокійних і толерантних, у яких в житті зазвичай все добре, а отже вони створюють навколо себе і відповідне приємне середовище. Ніяких злостивих жартувань, сарказму або безглуздих понтів. Спокійна робоча атмосфера. Крім того, Ви будете приємно здивовані нашими класами і додатковими можливостями, які ми створили заради комфортного вивчення англійської мови.
В нас працюють досвідчені, затребувані, високопрофесійні викладачі, наші заняття проходять в сучасних, добре обладнаних, комфортних приміщеннях і при цьому ми пропонуємо Вам помірні для такої якості ціни. Більш того, ми підготували для Вас цікаву систему знижок:

Групові заняття
щоб швидко заговорити
Два рази на тиждень (8 занять/міс) 3400 грн/міс.

Індивідуальні заняття

для підготовки до складання TOEFL, IELTS, etc
Будь-яка інтенсивність 500 грн/год.

Знижки
Передоплата за 2 місяця 20%
Передоплата за 4 місяця 30%
За приведеного друга 5%


СПЛАТИТИ

Більш того, в нас фіксована ціна! Адже неприємно, коли тобі зненацька повідомляють: "З сьогоднішнього дня у нас подорожчання!". Щоб Ви завжди були впевнені в завтрашньому дні, у нас є правило: та ціна по якій Ви прийшли займатися, зберігається за Вами на весь курс Вашого навчання. За умови, що Ви не робили тривалих (більше року) перерв. Ми любимо своїх клієнтів та якнайбільше дбаємо про них!
Ціни актуальні на 27.05.2022. Не зволікайте - записуйтесь і збережіть за собою поточну ціну!


харків англійска


ПИСАТИ


viber Viber


telegram Telegram

skype Skype


whatsapp WhatsApp


ДЗВОНИТИ


mts 050-237-70-00


kyivstar 096-321-86-85


             Английский в Харькове, Английский язык в Харькове, Курсы английского в Харькове, Курсы английского языка в Харькове, Курсы иностранных языков в Харькове, Разговорный английский в Харькове, Школа английского языка в Харькове, Лучшие курсы английского в Харькове