Загальний курс англійської мови

Загальний курс англійської мови, або General English — це в першу чергу англійська для спілкування. Більш ніж півтора мільярда людей в світі говорять англійською! І ще мільярд вивчають його. 75% листів в світі пишуться англійською. Майже всі міжнародні конференції та змагання також проводяться англійською мовою, включаючи Олімпійські ігри і конкурс «Міс Світу». Дипломати і політичні діячі різних країн використовують англійську мову для спілкування один з одним. Англійська є основною мовою таких організацій, як ООН, НАТО і Європейська асоціація вільної торгівлі.

Якщо ви можете говорити англійською, ви можете спілкуватися з людьми по всьому світу. Висловлюйте свої думки та ідеї в дискусійних групах в Інтернеті. Спілкуйтеся електронною поштою з цікавими людьми. Дізнавайтесь про їхнє життя та культуру. Також зкання англійської допоможе Вам подорожувати. Ви зможете розумітися з людьми, де б ви не були - англійською говорять більш ніж в 100 країнах світу.

Загальний курс англійської мови розрахований на слухачів з будь-яким рівнем знань англійської - від тих, хто тільки починає навчання з нуля (STARTER), до рівня PROFICIENCY.

Курс включає всі напрямки вивчення англійської - читання і письмо, розмовне мовлення, граматику та аудіювання.

Базові підручники для загального курсу англійської мови в Business Language: New English File, Straightforward, Total English, Natural English, Outcomes и Speakout. Також викладачами Business Language активно використовуються різні додаткові друковані, аудіо- та відео-матеріали.Хочете вивчити англійську?
Зв'яжіться з менеджером турботи про клієнтів


Telegram +380502377000

Viber +3805023770000


курси англійскої харків Business Language


КОНТАКТИ


telegram Telegram

viber Viber


skype Skype


whatsapp WhatsApp


mts +380502377000


kyivstar +380963218685


           

Английский в Харькове, Английский язык в Харькове, Курсы английского в Харькове, Курсы английского языка в Харькове, Курсы иностранных языков в Харькове, Разговорный английский в Харькове, Школа английского языка в Харькове, Лучшие курсы английского в Харькове